Łagowska Photography

O Nas

Poznajmy się! Pozwól się zabrać w niezapomnianą fotograficzną podróż :)

Scrolluj na dół

Nasza Historia

Pewnego razu...

01.

Witaj! Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę. Skoro tu trafiłeś, pragniesz zatrzymać radosne momenty Twojego życia i Twoich Bliskich, wracać do nich ilekroć tego zapragniesz. Łagowska Photography to zespół, który dołoży wszelkich starań, aby Twoje marzenia o pięknej, bezcennej pamiątce się spełniły. Swoją przygodę z fotografią rozpoczęliśmy kilka lat temu fotografując najmniejszych modeli. Z czasem pojawiły się sesje kobiece, młodzieżowe, uroczystości okolicznościowe i w końcu zlecenia komercyjne. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego fotograficznego wyzwania, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zapraszamy w niezapomnianą fotograficzną podróż.

Opinie klientów

Przeczytaj co o Nas sądzą Nasi klienci:)

04.
Blanka Wolska

Blanka Wolska

"Serdecznie polecamy sesje noworodkową w Łagowska Photography. Studio oraz wyposażenie pełen profesjonalizm, fotograf Ewa Łagowska – przemiła osoba, która z miłością i delikatnością podchodzi do maluszka. Dzidziuś czuje się zrelakowany i odprężony. Atmosfera podczas sesji wspaniała, co w efekcie dało przepiękną pamiatkę na całe życie   ! Dziękujemy ! "

Via Facebook
Kasia Satała

Kasia Satała

"Gorąco polecam sesje u Ewy. Po 4 latach i kilkunastu sesjach mogę napisać, że jest to fotograf z wielką pasją i zaangażowaniem. Ma świetne wyczucie stylu a po krótkiej rozmowie potrafi doskonale odczytać czego klient sobie życzy, aby być zadowolonym. Nasze sesje u Ewy zawsze przebiegają w świetnej atmosferze i zawsze można liczyć na podpowiedź jak się ustawić, żeby wyjść pięknie na zdjęciach. Ja w każdej naszej sesji jestem zakochana i wiem, że jeszcze nie jedna sesja przed nami! Więc, jeżeli się jeszcze zastanawiasz kogo wybrać to Ewka jest najlepsza!!!!! "

Via Facebook
Basia Kokoszka - Bugla

Basia Kokoszka - Bugla

"Ewa jest świetnym profesjonalistą. Nie tylko robi piękne zdjęcia, ale i dba o miłą atmosferę podczas sesji, a jest to szczególnie ważne przy sesjach noworodkowych. Wszystkie ważne momenty uwieczniamy z Ewą. Nasza współpraca trwa już prawie 4 lata. Polecam każdemu. "

Via Facebook
Centa Simpson

Centa Simpson

"Vestibulum orci felis, ullamcorper non condimentum non, ultrices ac nunc. Mauris non ligula suscipit, vulputate mi accumsan, dapibus felis. Nullam sed sapien dui. Nulla auctor sit amet sem non porta. "

Via Facebook

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Śledź mnie!