Łagowska Photography

Przygotowanie do sesji Newborn

  • Jedzenie przed sesją

Zalecamy ograniczyć Maluszkowi posiłek do 2 h przed przyjazdem do Nas (jeśli to możliwe). Po przyjeździe Maluszek zostanie nakarmiony i jest duża szansa, że z pełnym brzuszkiem szybciej zaśnie i będzie można przystąpić do sesji.

Polecamy Rodzicom, aby zabrać ze sobą buteleczkę z odciągniętym pokarmem, aby można było na każdym etapie sesji podać mleko w momencie gdy dzidziuś jest niespokojny. Czasami wystarczy tylko kropla na języczek, by go uspokoić.

 

  • Temperatura w pomieszczeniu podczas sesji 

Przed sesją pomieszczenie jest nagrzewane do 24-26oC, po to by rozebranemu do pieluszki Maluszkowi było ciepło.

 

  • Co zabrać?

– 5 pieluszek tetrowych i kocyk

– dla dzieci o bujnej czuprynce – szczotkę do włosów

– ze względu na długość sesji –  prowiant

– buteleczkę z odciągniętym pokarmem albo mlekiem modyfikowanym

– ubrania dla Was: białe body bez printów dla dziecka; jeansy, białą/czarną koszulkę z krótkim rękawkiem dla Mamy i Taty

 

  • Jak przygotować siebie ?

Na miejscu w studio można skorzystać z usług Pani makijażystki. Koszt makijażu to 80 zł, płatne w dniu sesji gotówką po usłudze. Chęć skorzystania z makijażu należy zgłosić podczas umawiania się na sesję noworodkową.Paniom, które nie skorzystają z usługi makijażu sugerujemy, by przyjechały na sesję w zrobionym przez siebie makijażu.

 

  • W co się ubrać?

Do zdjęć  polecamy dla pań: białe koszulki dopasowane do ciała z białymi haftami, koronkami, jeansy itp. Koszulki powinny mieć krótkie rękawki by odkryć ramiona i dekolt.  Dla Panów: biały lub czarny podkoszulek, koszula biała lub niebieska, jeansy, spodnie eleganckie casualowe. Dla noworodka : białe dopasowane (nie za duże) body bez printów i rodzeństwa : biała sukienka, białe body, biała koszulka bez printów, jeansy. 

 

  • Czas trwania sesji 

Sesja trwa max do 3ech godzin. Jesli dziecko nie śpi, nie układamy go na siłę. Robimy zdjęcia lifestylowe z rodzicami.

 

  • Rozliczenie

Za sesję płacimy w dniu sesji gotówką po skończonej usłudze albo przelewem. Zdjęcia odbiera się osobiście w studio. Możliwa jest również wysyłka pocztą – koszt 18 zł lub paczkomatem Inposta – 15 zł. 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Śledź mnie!