Łagowska Photography

Sesja w studio

SESJE NOWORODKOWE

Sesję noworodkową realizujemy od 6 do 14 dnia życia dziecka. Dziecko w tym czasie jest bardzo senne, nie pojawia się jeszcze dokuczliwy trądzik noworodkowy i co najważniejsze maluch jeszcze przyjmuje embrionalne pozycje, co umożliwia „układanie”. Sen i dobre samopoczucie dziecka, oraz dobra kondycja zdrowotna mamy to warunek konieczny sesji noworodkowej.

Sesje newborn realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 – 14:00. Doświadczenie z sesji podpowiada nam, że średnio sesja trwa od 2 do 4 godzin  w zależności jak dziecko z nami współpracuje. Wyjątkiem jest mini sesja newborn ( do max 2 h sesji).

Sesje odbywają się w Nowej Hucie na ul. Fatimskiej 41A/109 w naszym atelier.

Zapewniamy wszystkie rekwizyty do sesji newborn – ubranka, rekwizyty, kocyki. Stylizacji jest do ok.3,4 w zależności od tego czy dziecko chętnie z nami pracuje. Kładziemy nacisk, aby w danej stylizacji dziecko ułożyć w jak największą liczbę póz.

Podczas sesji zawsze powstają ujęcia z rodzicami i/lub rodzeństwem.

Termin swojej sesji newborn należy zarezerwować będąc jeszcze w ciąży. Do planowanej daty porodu należy doliczyć 7,8 dni to jest data naszej sesji newborn, którą potwierdzamy, gdy urodzin się Maluszek. Liczba tych terminów w których możemy przyjmować Maluszki jest ograniczona. Rezerwacja poprzez wpłatę 100 zł zaliczki na poczet sesji na wskazane przeze mnie konto daje gwarancję terminu.

Nasze sesje realizujemy w dwóch formach – stylizowanej i białej. Podczas sesji stylizowanej skupiamy się na układaniu maleństwa na beang bagu, misach, przebieramy go. Zdjęcia rodzinne to zdjęcia portretowe.

Sesja biała to sesja rodzinna lifestyle z noworodkiem – skupiamy się na emocjach, pokazujemy czułość jaką odczuwają rodzice w związku z dzieckiem i jego narodzinami. Są to zdjęcia niepozowane. Dziecko układane jest w białej aranżacji, na białych kocykach.

 

PAKIET BIAŁY STANDARD (Sesja lifestylowa z noworodkiem) 

650 zł

10 zdjęć po retuszu w formie cyfrowej dostosowane do wydruku wielkoformatowego oraz do publikacji w sieci, opatrzone logo w wersji color & B/W, zgranych na drewniany firmowy pendrive.

10 wydruków na papierze jedwabnym w formacie 15×21 cm

możliwość dokupienia dodatkowych ujęć poza pakietem 40 zł/szt

PAKIET BIAŁY PREMIUM

950 zł

20 zdjęć w formie cyfrowej dostosowane do wydruku wielkoformatowego w wersji color & B/W oraz do publikacji w sieci, opatrzone logo, zgranych na drewniany firmowy pendrive.

20 wydruków na papierze jedwabnym w formacie 15×21 cm

możliwość dokupienia dodatkowych ujęć poza pakietem 30 zł/szt

Możliwości dodatkowe:

– album płócienny (kolor okładki i kart do wyboru) w formacie 25×25 cm, 20 kart 40 stron. Do albumu wklejane są zdjęcia z pakietu i dodatkowe, zakupione przez klienta

– książeczka 20 x 20 cm do 7 kart ( 14 rozkładówek ) z wybranymi zdjęciami z sesji

– po więcej produktów fotograficznych zapraszamy do zakładki PRODUKTY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Śledź mnie!