Łagowska Photography

Sesje wiosenno – wielkanocne 2020 r.

Sesje wiosenno - wielkanocne 2020 r.

Witajcie:)

Jeśli tu trafiliście to prawdopodobnie spotkamy się na sesjach wiosenno – wielkanocnych już 14 i 15 marca 🙂

Rezerwacja sesji i dane do przelewu

Koszt sesji to 280 zł. Cena sesji obejmuje:

– 5 zdjęć po retuszu w wersji cyfrowej 

– 5 wydruków tych zdjeć o wymiarach 15×23 cm

– projekt kartki świątecznej. 

Dodatkowe ujęcia kosztują 40 zł/szt., dodatkowe wydruki w formacie 15×23 – 3 zł/szt. Wybrane zdjęcia cyfrowe będą wysyłane w linku do pobrania na maila. 

Rezerwacja sesji następuje po wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 zł na konto:

Mikołaj Łagowski 50 1470 0002 2350 9319 6000 0001 

do 2 dni od rezerwacji terminu.

W tytule przelewu wpisujemy datę i godzinę sesji.

Rezerwacje terminu czyli ustalenie daty i godziny sesji przyjmuję telefonicznie pod nr 501064068, drogą mailową kontakt@lagowska.eu lub przez wiadomość na Facebook-u. Tutaj mają Państwo GRAFIK SESJI.

W treści wiadomości proszę podać poza datą i godziną,  wiek i imiona dzieci.

 2. Ubrania i scenografie.

W tym roku mamy wiosenny front domu z witrynką, który tonie w kwiatach:) Wszystkie rekwizyty są prawdziwe, nie są to sztuczne tła.

A więc jeśli chodzi o kolorystykę ubrań to polecam ubranka w pastelowych kolorach. Pamiętajcie też,  że dziecko musi mieć też pasujące obuwie do całości ubioru, więc jeśli ma stonowane ubranko to nie może mieć ostrych pomarańczowych butów 😉 Sklepy typu Zara, Kapp Ahl, FF, H&M, Reserved mają cudne ubranka, więc zachęcam by poszukać inspiracji właśnie tam:) Wystarczą Wam max 2 stylizacje dla dzieci.

3. Lokalizacja sesji i czas trwania.

Na sesję przewiduję 30 minut. Jest to wystarczający czas by zrobić Wam zdjęcia. Dlatego bardzo proszę o to by rozeznać się gdzie dokładnie jest studio na Mapach Google przy ul. Fatimska 41A/109 na 1 piętrze. Jest to ważne by oszacować czas dojazdu, kojarzyć mniej więcej miejsce i nie spóźnić się na sesję. Bo te sesje są jedna po drugiej i nie będzie możliwości przedłużenia.

Studio mieści się w białym bloku, który od strony ulicy Fatimskiej ma ciąg garaży. Wejście jest od bocznej drogi obok reklamy wulkanizacji i Leviatana wiszących na płocie tuż przy wejściu. VV jest dom jednorodzinny z drewnianą odsuwana brama wjazdową. Będą to dni wolne od pracy więc z parkingiem nie powinno być problemu. Więc spokojnie można zaparkować na parkingu na „górce” tuż przy wejściu.

4. Przebieg sesji:

Gdy przyjdziecie i się rozpłaszczycie zaczniemy od zdjęć rodzinnych, jeśli będziecie chcieli je robić. Potem będą zdjęcia samych dzieci 🙂 Jeśli wystarczą Wam zdjęcia samych dzieci, poinformujcie mnie o tym przed sesją.

5. Wiek dzieci

Sesje wiosenno – wielkonocne są dedykowane dla dzieci samodzielnie siedzących i oczywiście starszych. Nie ma za „starych” dzieci na zdjęcia.

6. Nastawienie do zdjęć:) 

Kochani to najważniejsze:) Na sesji macie się dobrze bawić to forma spędzania czasu razem:) Jeśli dziecko nie chce pozować dajmy mu trochę czasu. Być może potrzebuje się czymś zając a u mnie będzie wiele gadżetów:) Jeśli macie dziecko, które potrzebuje więcej czasu na oswojenie umówcie się ze mną indywidualnie na standardową sesję.

Pamiętajcie też że najlepsze zdjęcia to takie które wyrażają emocje i uczucia:) Nie ma obowiązku cały czas patrzenia w obiektyw. Oczywiście takie zdjęcia „patrzone” też powstają 🙂

7. Wybór zdjęć. WAŻNE!! 

Zdjęcia do wyboru dostaniecie w przeciągu kilku dni.  Bardzo ważne jest by zdjęcia wybierać od razu – maksymalnie do 2óch dni. Nie zwlekać z tym. Robimy zdjęcia, ja je selekcjonuje, wy je wybieracie i mi odsyłacie. Od tego zależy czy odbierzecie je przed Świętami.

8. Sklepik z gadżetami z sesji czyli co można zrobić ze zdjęć:)

8. Galeria z naszą dekoracją.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!

Śledź mnie!